wowthemesnet

HASAN KUMAŞ                    - YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Sakarya/Hendek doğumlu olup aslen Trabzonlu olan Hasan Kumaş; ilk-orta ve lise eğitimini Zonguldak Ereğli'de tamamladı. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi - Kamu Yönetimi bölümünü, 2012 yılında Marmara Üniversitesi - Sosyal Bilimler Enstitüsü - İnsan Kaynakları Yönetimi dalında yüksek lisansını tamamladı. Özel Sektör ve Sivil Toplum Kuruluşlarında Eğitim ve Yöneticilik pozisyonlarında 10 yıl görev yaptıktan sonra İZÜ - İstanbul Sabahattin Zaim Üniversite'nde 1 yıl İnsan Kaynakları şefliği yaptı. 2007 yılından buyana küçük gruplar halinde yürüttüğü ticari çalışmalarına Ekim 2015'de BTN Yatırım Gayrimenkul şirketini kurarak profesyonel olarak devam etti. Halen Şirketin kurucu yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir. Çeşitli STK'larda gönüllü çalışmalarına devam etmektedir. Evli 1 Kız 2 Erkek olmak üzere 3 çocuk sahibidir. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.


İBRAHİM ŞAHİN  - YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI


HİDAYET ERDOĞAN           - YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 


NUMAN NURULLAH ARAS - YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1979 yılının Ocak ayında Malatya’nın Yeşilyurt İlçesi’nin Duruldu Köyü’nde dünyaya geldi. Ortaokul ve Liseyi Yeşilyurt İmam-Hatip Lisesi’nde; Üniversiteyi Kahramanmaraş Sütçüimam Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde okudu. Aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans yaptı. 2002-2004 yılları arasında Kahramanmaraş’ta özel bir eğitim kurumunda Rehberlik Psikolojik Danışmanlık ve Sosyal Bilgiler öğretmenliği yaptı. Ortaokul yıllarından itibaren Malatya’da; üniversite ve sonrasında ise Kahramanmaraş ve İstanbul’da çeşitli radyo ve televizyonlarda Sunucu, Program Yönetmeni, Yapımcı, Tonmaister, Muhabir, Metin Yazarı, Senarist ve Kameraman olarak görev yaptı. Kahramanmaraş Akdeniz Gazetesi’nde Psikoloji ve Kişisel Gelişim üzerine günlük köşe yazıları yazdı. 2004-2005 yıllarında Endonezya’da tsunami mağdurları için düzenlenen sosyal projelerde saha görevi üstlendi. 2005-2006 yılları arasında İlmî Araştırmalar Merkezi’nde Genel Müdür Özel Kalemi olarak görev yaptı. Askerliğini 2006 yılında Erzincan’da Psikolojik Danışman olarak yaptı. Ufuk Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Şirketi’nde Genel Yayın Yönetmeni ve Bizim Bahçe Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği görevlerini üstlendi. 2014 Yılında Aziz Mahmut Hüdâyi Vakfı Anadolu İlleri Yükseköğrenim Konukevleri ve Yurtları Koordinatörlüğü görevine başladı. 2015 yılında HÜDÂYİM (Hüdâyi Mezunlar Derneği) Genel Sekreteri oldu. 2016 Yılında HÜDÂYİM’in yanısıra MÜNBİT (Müteşebbis Üniversiteliler Bilgi İletişim Topluluğu) Derneği’nde de Genel Sekreterlik görevini üstlendi. Kişisel Gelişim, Psikoloji, Felsefe, Dinler Tarihi, Sosyoloji, Uluslararası İlişkiler, Düşünce Tarihi gibi geniş bir sahada araştırmalarına devam etmektedir. Birçok şehirde Çocuk ve Aile Buluşmaları çerçevesinde programlar; Kişisel Gelişim, Çocuk Psikolojisi, Eğitim Psikolojisi gibi alanlarda seminerler; Nasıl Seminer Sunulur? Adabı Muaşeret, Diksiyon, Hitabet, Etkili Sunum Teknikleri, Toplum Önünde Konuşma Sanatı gibi konularda eğitimler vermektedir. İstanbul ve Boğaz Rehberliği de yapan Numan Nurullah ARAS hâlen HÜDÂYİM Genel Sekreteri ve MÜNBİT Genel Sekreteri olarak görev yapmakta ve Erkam Medya bünyesinde çeşitli alanlarda programlar sunmaktadır. Dirim Enerji Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nde EFT, Aile Danışmanlığı, Kişisel Gelişim Eğitimleri, Manevi Danışmanlık ve Rehberlik, Koçluk, Karakter ve Kariyer Gelişimi Danışmanlığı, Eğitim, Gelişim, Pozitif Psikoloji gibi alanlarda danışanlarına hizmet vermekte olan Numan Nurullah ARAS evli ve iki evlat babasıdır..


ÖMER KILIÇ                         -  YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1984 yılında Çorum'da doğan Ömer Kılıç 1990 yılında geldiği İstanbul'da; Acıbadem'de  okuduğu ilkokuldan sonra Kadıköy İHL ve  2002 yılında Haydarpaşa anadolu teknik lisesi mezunu olmuştur.  Marmara üniversitesi myo sonrası  anadolu üniversitesi kamu yönetimi  ve daha sonra işletme bölümlerini bitirmiş olup halen adalet okumaktadır.
çalışma hayatına 2005 yılında ufuk eğitim bünyesinde eğitim sorumluluğu alarak başlayıp 2008 yılında Tedaş da kamuya geçmiş 6 yıl çalıştıktan sonra 2014 yılında Çevre ve şehircilik bakanlığında 2 yıla yakın memur olarak çalışmıştır ve şuan Ulaştırma bakanlığına bağlı Kıyı Emniyeti Genel müdürlüğünde 3 yıldır çalışmaktadır.
değişik dernek ve stk larda üye ve yönetici olarak faal halde bulunmaktadır. 1 kızı ve 1oğlu vardır,  orta derecede ingilizce bilmektedir.

X

BİLGİLENDİRME

Teşekkür Ederiz.

En kısa Zamanda geri dönüş yapılacaktır.

© Copyright 2016 BTN Yatırım. "Yürekten inanmış insanların birbirlerine güven ve inançla bağlı olduğu ortaklık "